Запрошуємо до співробітництва

Ми знаємо, як ризиковано починати свій бізнес або починати працювати з новим партнером, тому в своїй роботі багато уваги приділяємо проблемам і потребам наших клієнтів. Наша компанія веде постійну роботу над розширенням ринків і сьогодні ми співпрацюємо не тільки з оптовими покупцями і компаніями в Україні, а й успішно розвиваємося на ринках СНД і Європи.

Нас вибирають завдяки нашим перевагам:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта; готові до діалогу
- чесність і відкритість у роботі, проста і зрозуміла система роботи
- правильно підібрані асортиментні групи товарів, які відповідають запитам ринку
- більше ніж якісний одяг за ціною якісного одягу
- цікаві і вигідні активності
- швидка обробка замовлення

Як виробник дитячого одягу ми самостійно реалізовуємо весь цикл роботи над моделями - від ідеї та ескізу до готового виробу. Це дозволяє нам стежити за якістю роботи всіх процесів, випускати колекції в заплановані терміни і своєчасно реагувати на зміни на ринку. Для наших партнерів це гарантія якості продукції та своєчасне її отримання.

Отримати каталог і оптовий прайс
На території України ми працюємо з юридичними особами та суб'єктами підприємницької діяльності. Щоб отримати каталог, запросити оптовий прайс (ціни) заповніть форму *Стать оптовиком* і наш менеджер зв'яжеться з вами на протязі 2-х робочих днів.
Якщо у Вас виникли питання, то ви можете зв'язатися з нами по телефону або E-mail або через форму Питання, Відповіді, Відгуки.